امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۰۲:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80663
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیرمسعود شهرام‌نیا قائم‌مقام  نمایشگاه کتاب، گفت: سید حسن هاشمی استاندار محترم تهران در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیرمسعود شهرام‌نیا قائم‌مقام  نمایشگاه کتاب، گفت: سید حسن هاشمی استاندار محترم تهران در حاشیه بازدید از مصلی امام خمینی (ره) پیش از ایام نمایشگاه، قول مساعد دادند که پیگیر محل دائمی برای برگزاری این رویداد باشند.

وی افزود: استاندار محترم وعده دادند با پایان این دوره از نمایشگاه، کارگروهی در استانداری مامور بررسی فضاهای موجود در اختیار دستگاه های مختلف برای تعیین مکان دائمی نمایشگاه کتاب شوند و فضای مناسبی را برای ساخت مکان دائمی برپایی نمایشگاه‌های فرهنگی از جمله نمایشگاه کتاب، انتخاب کنند.

به گفته شهرام‌نیا، بررسی درباره مکان دائمی نمایشگاه کتاب بلافاصله پس از برگزاری بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران آغاز خواهد شد.

وی شهر آفتاب، باغ کتاب، مصلی امام خمینی (ره) و مکان‌هایی از این دست را از جمله گزینه‌های مطرح برای ساخت مکان دائمی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برشمرد.

قائم‌مقام  بیست وهفتمین دوره نمایشگاه کتاب تهران اظهار امیدواری کرد این مکان دائمی هر چه زودتر انتخاب شود و تا سال آینده به بهره‌برداری برسد.
 
* احتمال رونمایی از سایت نمایشگاه دائمی کتاب
 
معاون بازاریابی شبکه پست از احتمال نهایی شدن توافقات شرکت پست با ناشران در ایام نمایشگاه کتاب خبر داد.

«محمد احمدی» معاون بازاریابی شبکه پستی از آمادگی شرکت پست برای افتتاح نمایشگاه دایمی کتاب در فضای مجازی خبر داد و گفت: ایده نمایشگاه دایمی کتاب در فضای مجازی هم اکنون در حال اجرا است و امیدوارم هر چه زودتر در توافق با ناشران این سایت را رونمایی کنیم.
 
وی افزود: با راه‌اندازی نمایشگاه دائمی در فضای مجازی این امکان فراهم می‌شود تا علاقه‌مندان به کتاب در نقاط مختلف کشور به عناوین کتاب‌های ناشران دسترسی داشته باشند. ایجاد این فضای مجازی کمک خواهد کرد تا نمایشگاه دائمی کتاب وجود داشته باشد و علاقه‌مندان به کتاب جستجوهای هدفمندی در آثار منتشر شده از سوی ناشران داشته باشند. از سوی دیگر نیز این آثار با هزینه کمتر در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

احمدی با اشاره به قابلیت‌های ایجاد این نمایشگاه در فضای مجازی عنوان کرد: با این کار قصد داریم در تعامل بیشتر با صنعت نشر یک نمایشگاه دائمی را در بخش‌ بازار الکترونیک داشته باشیم.همچنین شبکه توزیع ما تا نقاط روستایی را تحت پوشش دارد و این امکان را می‌دهد که کتاب‌ها با هزینه‌های مصوب پستی ارسال و به منازل تحویل شود.
 
معاون بازاریابی شبکه پستی درباره زمان رونمایی از این سایت گفت: هم اکنون آدرس الکترونیکیebazar.post.ir  فعال است که بازار الکترونیکی شرکت پست است. توافقات ما با صنعت نشر باید کامل شود و پس از آن این سایت به طور رسمی کار خود را آغاز کند. در تلاش هستیم در جریان برگزاری نمایشگاه کتاب با ناشران به این توافق دست یابیم.

بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در روزهای 10 تا 20 اردیبهشت 1393 در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار