امروز : پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 23
۰۸:۵۸
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80674
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در هفته‌های اخیر بحث سودهای بانکی و نرخ ارز و تأثیر آن‌ها بر اقتصاد کشور از جمله بحث‌هایی است ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در هفته‌های اخیر بحث سودهای بانکی و نرخ ارز و تأثیر آن‌ها بر اقتصاد کشور از جمله بحث‌هایی است که مطرح شده و بینندگان سؤالات زیادی در این باره دارند از این رو آقای طهماسب مظاهری با حضور در برنامه پایش این هفته به بررسی وضعیت بانکداری کشور می‌پردازد.

شریفی افزود : بررسی سودهای بانکی، وام دادن بانک‌ها به شرکت‌های زیر مجموعه خودشان، نرخ ارز و تأمین مالی تولید از دیگر موضوعات برنامه پایش این هفته است.

سؤال نظرسنجی برنامه این هفته نیز به این شرح است :: به نظر شما گرفتن تسهیلات تولیدی از بانک‌ها، کدام ضروری‌تر است؟ 1- داشتن طرح خوب 2- داشتن رابطه خوب

علاقه‌مندان به شرکت در این نظرسنجی می‌توانند از ظهر روز یکشنبه عدد گزینه مورد نظر خود را به سامانه 30000111 ارسال کنند. در پایان برنامه به 40 نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی اهدا می‌شود. برنامه پایش یکشنبه شب‌ها ساعت 23 از شبکه یک سیما پخش می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها