امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۲۰:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80695
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۵۷
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نهاد ریاست جمهوری سوریه در بیانیه‌ای از شکل‌گیری فضای دموکراتیک و آزادی که در این کشور در پی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نهاد ریاست جمهوری سوریه در بیانیه‌ای از شکل‌گیری فضای دموکراتیک و آزادی که در این کشور در پی آغاز نام‌نویسی نامزدان انتخابات ریاست جمهوری،‌ به وجود آمده است، استقبال کرد.

مهلت نام‌نویسی نامزدان انتخابات ریاست جمهوری سوریه که 13 خرداد آینده برگزار می‌شود، از سه‌شنبه گذشته به مدت 10 روز آغاز شده است.

خبرگزاری سانا، با انتشار بیانیه ریاست جمهوری سوریه، افزود: در این بیانیه از همه مردم سوریه خواسته شده است تا با رویکردی مثبت با روند انتخابات برخورد کنند.

بر اساس این گزارش، ریاست جمهوری سوریه از مردم سوریه دعوت کرد که از حق خود بر اساس قانون اساسی این کشور، استفاده کنند و با آراء خود، نامزد مد نظرشان را انتخاب کنند.

تاکنون دو نفر به نام‌های ماهر عبدالحفیظ حجاز نماینده پارلمان و حسان عبدالله نوری رسما نامزد انتخابات سوریه شده‌اند.

ریاست جمهوری سوریه در بیانیه خود همچنین تأکید کرده است که در برابر همه کسانی که در این انتخابات نامزد می‌شوند،‌ بی‌طرف خواهد بود تا سوری‌ها آزادانه رئیس جمهور خود را انتخاب کنند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها