امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۷:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80697
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۵۷
تعداد بازدید: 41
مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت:  اگر به ...

مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت:  اگر به خاطر داشته باشید مربی تیم مالدیو در بازی تیم خود با ایران وقتی  17 گل دریافت کردند، گفت: ایران تیم بسیار قوی‌ای است، در نتیجه باخت در مقابل این تیم طبیعی است.

وی تصریح کرد: حالا که مذاکرات ایران در حال انجام است این مذاکرات ما را یاد آن بازی می‌اندازد و تیم مذاکره کننده ما مانند مالدیوی‌ها شده‌اند و می‌گویند چون امریکا کشوری قدرتمند است پس ما هر چقدر امتیاز بدهیم طبیعی است.

نماینده مردم تهران اضافه کرد: دولت در مذاکرات بسیار ضعیف عمل کرد آنچنان که در وعده‌هایی که داد مانند احیای سازمان مدیریت و ... درست عمل نکرد و اینها باعث می‌شود مردم نسبت به دولت بی‌اعتماد شوند.

بذرپاش در خاتمه اظهار داشت: ما در این مذاکرات با دیپلماسی‌ای لبخند هم 20 درصد را دادیم و هم یارانه‌ها را از مردم می‌گیریم و هم آمریکا را گستاخ‌تر کرده‌ایم و بعد هم می‌گوییم چون آمریکا قوی است این امتیازهایی که دادیم طبیعی است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها