امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۹:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80700
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۵۷
تعداد بازدید: 71
رحمت الله حافظی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره روند به روز رسانی تجهیزات آتش نشانی گفت: خانم آباد به عنوان عضو کمیسیون و متولی این امر از ...

رحمت الله حافظی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره روند به روز رسانی تجهیزات آتش نشانی گفت: خانم آباد به عنوان عضو کمیسیون و متولی این امر از روند به روز رسانی تجهیزات آتش نشانی بازدید کرده اند و نشست های کارشناسی را نیز در این خصوص برگزار کرده اند.

وی ادامه داد: بر اساس بازدیدها و گزارش هایی که داشتیم، در سال 92 علاوه بر بودجه سنواتی منابعی در بودجه آتش نشانی برای تجهیز و توسعه تجهیزات پیش بینی شد که حدود 50 میلیارد تومان نسبت به 91 افزایش داشت.

حافظی افزود: در عین حال سال گذشته دوستان طرحی را برای کمک به سازمان آتش نشانی در صحن شورا مطرح کردند که این طرح هم به کمیسیون مشترکی متشکل از کمیسیون های سلامت، محیط زیست و خدمات شهری و عمران و حمل و نقل ارجاع و نشست این دو کمیسیون برگزار شده است.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری اضافه کرد: نتیجه بررسی موضوع و خروجی این کمیسیون مشترک به صحن شورا ارائه خواهد شد و به نظر سایر عزیزان خواهد رسید تا بتوانیم منابع دیگری هم برای آتش نشانی در نظر بگیریم.

وی درباره میزان تخصیص 2 درصد از عوارض ساخت و ساز به آتش نشانی گفت: منابع پیش بینی شده و منتظر صدور تخصیص از سوی شهرداری هستیم تا آتش نشانی بتواند برای به روز رسانی تجهیزات اقدام کند. البته یکی از تذکرات من به شهردار این بود که سال گذشته از 2 درصد عوارض ساختمانی که قرار بود به آتش نشانی تخصیص یابد و پیش بینی می شد حدود 120 میلیارد تومان باشد، تا پایان سال تنها حدود 40 میلیارد تخصیص یافت.

حافظی در ادامه گفت: امسال هم همان میزان 2 درصد از عوارض ساختمانی به آتش نشانی تخصیص خواهد یافت. پیش بینی می شود به دلیل کاهش فعالیت های ساختمانی این رقم حدود 100 میلیارد تومان باشد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها