امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۰۰:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80705
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۵۷
تعداد بازدید: 117
حسین کاشفی عضو شورای مشورتی اصلاح‌طلبان در گفت‌وگویی از تاکید خاتمی برای استفاده از نظرات هاشمی‌رفسنجانی، ناطق نوری و سیدحسن خمینی برای انتخابات مجلس ...

حسین کاشفی عضو شورای مشورتی اصلاح‌طلبان در گفت‌وگویی از تاکید خاتمی برای استفاده از نظرات هاشمی‌رفسنجانی، ناطق نوری و سیدحسن خمینی برای انتخابات مجلس دهم خبر داد و گفت: با وجود شورای مشورتی دیگر نیازی به تشتت تشکیلات میان اصلاح‌طلبان نیست.

کاشفی با بیان اینکه احزاب فعال اصلاح‌طلب و شورای هماهنگی در شورای مشورتی نمایندگانی دارند تصریح کرد: این شورا در حال حاضر از جامعیت برخوردار بوده و همه طیف‌های اصلاح‌طلب در آن حضور دارند.

عضو حزب منحله مشارکت ادامه داد: جلسات شورای مشورتی هر دو هفته یکبار تشکیل می‌شود و بیشتر جنبه کارشناسی دارد چراکه افراد دارای تجربه مدیریتی و فعالیت سیاسی که در آن حضور دارند می‌توانند پیش‌بینی‌های خود را به دولت منتقل کنند.

*استفاده شورای مشورتی اصلاح‌طلبان از ظرفیت اصولگرایی

وی یادآور شد: نگاه خاتمی در شورای مشورتی مهم است و استفاده از نظرات هاشمی رفسنجانی، ناطق نوری و سیدحسن خمینی مورد تاکید اوست البته استفاده از نظرات سایر اشخاص و حتی اصولگرایانی که نگاه ملی به مسائل دارند در انتخابات مجلس آینده از سوی شورای مشورتی دنبال می‌شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها