امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۴:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80717
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۲
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از روزنامه «تایمز اسرائیل»، در بحبوحه ناآرامی بر سر آزمایش هسته‌ای احتمالی، کیم جونگ ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از روزنامه «تایمز اسرائیل»، در بحبوحه ناآرامی بر سر آزمایش هسته‌ای احتمالی، کیم جونگ اون از تاسیسات نظامی بازدید و نشستی نیز با اعضای ارشد نیروهای مسلح این کشور برگزار کرد.

بر اساس این گزارش، اطلاعیه «آژانس خبری مرکزی کره» (KCNA) در این باره، یک روز بعد از آن منتشر شد که باراک اوباما، رئیس‌جمهور آمریکا، کره شمالی را منفور خواند و گفت، آزمایش اتمی، به «انزوای بیشتر» این کشور منجر می‌شود.

بر اساس گزارش خبرگزاری کره، کیم جونگ اون بعد از انجام یکسری بازدید به منظور مشاهده مانور نیروهای ارتش، ریاست نشست گروه بزرگی از کمیسیون مرکزی نظامی از حزب کارگر را برعهده داشت. در این نشست، راه‌های پیروزی در رویارویی با آمریکا و نیز مسائل سازمانی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

رهبر کره شمالی روز شنبه نیز در واکنش به اظهارنظر اوباما به ارتش دستور آماده باش داد و اعلام کرد، «در حال حاضر، هیچ چیز مهمتر از آمادگی برای رویارویی در صورت درگیری احتمالی با آمریکا نیست».

بر اساس این گزارش، کیم جونگ اون هدایت مانور توپخانه‌ای دور برد یگان ارتش را بر عهده داشت که وظیفه‌اش هدف قرار دادن اهداف بزرگ در نزدیکی مرز دریای زرد است.

کیم جونگ اون فرمانده ارتش یک میلیون و دویست هزار نفری کره شمالی، اغلب برای ارائه دستور العمل‌هایی درباره نحوه افزایش آمادگی نیروهای نظامی این کشور از یگان‌های ارتش بازدید می کند. مقامات وزارت دفاع کره جنوبی پیش از آغاز سفر اوباما به سئول از تحرکات کره شمالی در یک سایت هسته ای و احتمال انجام یک آزمایش هسته‌ای توسط پیونگ یانگ در آینده نزدیک خبر دادند.

انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها