امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۱:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80721
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۲
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید علیرضا آوایی در مراسم تودیع و معارفه رؤسای سابق و جدید دادگستری کل استان ...

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید علیرضا آوایی در مراسم تودیع و معارفه رؤسای سابق و جدید دادگستری کل استان تهران اظهار داشت: من وظیفه خود می‌دانم از تمام مسئولان سابق

دادگستری تقدیر و تشکر کنم.

وی افزود: من از تمام همکارانی که در مدت حضورم در دادگستری نتوانستم برای آنها اقدامی در خور توجه انجام دهم عذرخواهی می‌کنم شاید برای برخی نتوانستم مرخصی دهم و یا امکانات و تسهیلات مناسبی فراهم کنم اما هر چه از دستم بر آمد انجام دادم اما گاهی نیازها زیاد و مقدورات ناکافی است.

رئیس سابق دادگستری کل استان تهران ضمن عذرخواهی از همه مردم به دلیل کاستی‌هایی که طی این مدت در دادگستری کل استان تهران وجود داشت گفت: تشکیلات قضایی از محورهای مهم و ارکان اساسی نظام است و هر چقدر سالم، مقتدر، قانونمند و مستقل داشته است به همان میزان نظام آبرومند می‌شود و چنانچه به هر کدام از این ویژگی‌ها به هر دلیل و توجیهی لطمه‌ای وارد شود به نظام لطمه جدی وارد می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه از ارائه آمار و عملکرد پرهیز می‌کند گفت: مایلم به این نکته تأکید کنم که اگر چه پیشرفت‌ها قابل قبول و چشمگیر بوده اما فاصله ما با آرمان‌ها بسیار است و من از مسئولین انتظار دارم بیش از گذشته با رئیس جدید دادگستری استان تهران همکاری کنند.

آوایی خاطرنشان کرد: من در مدت حضورم در دادگستری کل استان تهران از مسئولان قوه قضاییه جز همراهی و همکاری چیزی ندیدم.

وی در پایان خطاب به اسماعیلی رئیس جدید دادگستری کل استان تهران گفت: دوست دارم آنقدر موفق شوید و بدرخشید که قضاوت عمومی این باشد که ای کاش این جابجایی زودتر صورت می‌گرفت. من با تمام وجود هر آنچه را که طی این مدت به دست آوردم به شما ارائه می‌دهم.
انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها