امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۴:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80729
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۲
تعداد بازدید: 62
مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون اصل 90 خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان ...

مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون اصل 90 خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به پرونده اتهام برخی از شرکت‌های

ایرانی در همکاری با شرکت‌های رژیم صهیونیستی اظهار داشت: گزارش یکی از این شرکت‌ها که قرار بود منحل شود و منحل هم شد و در حال حاضر می‌خواهد در قالب هیأت مدیره‌ای مجددا شکل بگیرد، به کمیسیون ارائه شد.

وی اضافه کرد: این گزارش توسط وزارت خارجه به کمیسیون ارائه شده است و البته همین وزارتخانه هم باید در این خصوص اقدام کرده و رفتارش را اصلاح کند، رفتاری که منجر به شکل‌گیری مجدد یک شرکت صهیونیستی می‌شود.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سؤال که آیا این اقدام با حمایت وزارت امور خارجه صورت می‌گیرد، گفت: آری، این موضوع بحثی است که آنها باید پاسخگو باشند.

افضلی‌فرد همچنین خاطرنشان کرد: گزارش مربوط به مابقی شرکت‌های متهم به ارتباط با شرکت‌های صهیونیستی هنوز به کمیسیون اصل 90 مجلس ارائه نشده است.

وی تصریح کرد: باید در جلسه‌‌ای با دعوت از مقامات وزارت اطلاعات و خارجه موضوع را پیگیری کنیم، زیرا ارائه گزارش این وزارتخانه‌‌ها به طول انجامیده است.

انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها