امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۵:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80733
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۲
تعداد بازدید: 53
کاظم جلالی نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی و رئیس مرکز پژوهش‌های خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

کاظم جلالی نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی و رئیس مرکز پژوهش‌های خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه آمریکایی‌ها با برخوردهایشان نشان دادند که قابل اعتماد نیستند، گفت: رفتار دوگانه آنها در سال‌های پس از انقلاب همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به اتفاقات رخ داده در ماجرای بنیاد علوی و حضور ابوطالبی در سازمان ملل اظهار داشت: آمریکایی‌ها ماهیت خود را در این اتفاقات نشان دادند، البته این قبیل اقدامات سخیف است.

رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت افزود: آمریکایی‌ها از یک طرف دم از مذاکره و گفت‌وگو می‌زنند و از طرف دیگر این رفتارها را از خود نشان می‌دهند، آمریکایی‌ها استراتژی نرمش در گفتار و خشونت در عمل را دنبال می‌کنند.

جلالی همچنین گفت: وزارت خارجه آنجایی که مجاز است و اقداماتش را به پیش می‌برد، فقط در چارچوب موضوع هسته‌ای است و در واقع در این حوزه گفت‌وگو می‌کند و این موضوعی نیست که فقط مرتبط با آمریکایی‌ها باشد.

وی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران از ابتدا بهترین راه را مذاکره می‌دانست، تصریح کرد: ایران به این موضوع وفادار است و این غربی‌ها بودند که برخی اوقات مذاکرات را نقض کرده و یا در حین مذاکرات عقب نشسته‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها