امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۶:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80751
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۴۶
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،پس از حرف و حدیث‌های فراوان امروز قرار است هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس معرفی شود. نکته جالب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،پس از حرف و حدیث‌های فراوان امروز قرار است هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس معرفی شود.

نکته جالب در این انتخاب این است که 4 عضو ورزشی هیأت مدیره یعنی طاهری رئیس صندوق حمایت از قهرمانان که در اغلب جلسه قرمزپوشان حضور داشته، حمید استیلی،‌علیرضا رحیمی و  علی پروین حضور دارند. البته برای حضور پروین در هیأت مدیره مخالفت‌هایی از سوی وزارت پس از مصاحبه آتشین وی علیه وزیر ورزش صورت گرفت اما برخی از اعضا معتقدند که پروین باید در بین اعضای جدید باشد.

از طرف دیگر سه عضو دیگر هیأت مدیره پرسپولیس افرادی سیاسی هستند که شاید برای ورزشی‌ها ناشناخته باشد اما موضوع اصلی برای معرفی هیأت مدیره این است که برخی‌ها معتقدند هیأت مدیره ۹ نفره باشد بهتر است و برخی دیگر معتقدند با 7 نفر هم می‌شود کار را دنبال کرد.

آخرین گمانه زنی ها از انتخاب اعضای هیات مدیره پرسپولیس به همین موارد ختم می شود و باید منتظر بود که وزارت ورزش سرانجام این نفرات را تایید می کند یا خیر.

قرار است پس از انتخاب هیأت مدیره و اولین جلسه هیأت مدیره مدیرعامل تیم مشخص شود. درحالی که گمانه زنی ها به انتخاب علیرضا رحیمی مدیرعامل سابق سپاهان ختم می شود اما گفته می شود محمدرضا زادمهر نیز یکی از گزینه های مدیرعاملی پرسپولیس است.
انتهای پیام/ی
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها