امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۷:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80765
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۴۶
تعداد بازدید: 85
 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، هادی آیت‌الهی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در حاشیه مجمع هیئت فوتبال استان ...

 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، هادی آیت‌الهی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در حاشیه مجمع هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد با عذرخواهی از خبرنگاران به دلیل جلوگیری از ورود آن‌ها در نشست انتخابات مجمع فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد آن را یک قانون دانست و گفت: خبرنگاران تنها در هنگام رأی‌گیری و برنامه‌های بعد از آن برای جلوگیری از هرگونه حاشیه دعوت می‌شوند.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه با ابراز رضایت از برگزاری این فصل مسابقات فوتبال در کشور و رعایت بیشتر مسائل اخلاقی در آن نسبت به فصل‌های گذشته ابراز داشت: فوتبال پاکی امسال نسبت به سال‌های گذشته داشتیم.

وی در همین خصوص از ساماندهی آیین‌نامه کمیته انضباطی و مطابقت آن با آیین‌نامه فیفا خبر داد و گفت: با بومی‌سازی این آیین‌نامه پس از مطابقت با آیین‌نامه فیفا در سال‌های آینده شاهد بروز مشکلاتی همچون کسر امتیاز از تیم‌ها نخواهیم بود.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سؤال خبرنگار فارس که فدراسیون تا چه اندازه نسبت به دو تیم پرسپولیس و استقلال و حواشی که اکنون در کنار این تیم وجود دارد حساس است، تصریح کرد: این دو تیم سرمایه‌های ورزش کشور هستند که نباید برای موفقیت آن‌ها خودزنی کنیم.

آیت‌الهی ادامه داد: در زمینه خصوصی‌سازی این دو باشگاه به دنبال مصوبه مجلس هستیم که پس از بسترسازی مجلس این کار در یک مسیر منطقی انجام خواهد شد.

این مسئول ارشد در فدراسیون فوتبال قول داد که دو تیم بزرگ پایتخت در سال جاری با حاشیه‌های کنونی به زمین نخواهند رفت.

وی در خصوص تیم‌هایی که نسبت به در اختیار گذاشتن بازیکنان خود به تیم ملی مشکل دارند، خاطرنشان کرد؛ که در روزهای فیفادی تیم‌ها باید 48 ساعت قبل بازیکنان تیم خود را در اختیار تیم ملی بگذارند اما در خصوص تیم ملی، فیفا این چنین گفته که باید بازیکنان از 28 اردیبهشت در اختیار تیم ملی باشند و در جای دیگر ستاد برگزاری مسابقات جام جهانی مصوب کرده که بازیکنان باید از 24 فروردین در اختیار اردوی تیم ملی باشند که ما بر اساس همین برنامه برای تیم ملی و بازیکنان برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال در بخش دیگری از این گفت‌وگو از راه‌اندازی ستادی به نام ستاد حمایت‌کنندگان از تیم ملی خبر داد و گفت: قبل از هر چیز بگویم که هزینه سفر هر ایرانی به برزیل برای تماشای بازی‌های جام جهانی 35 میلیون تومان است که این ستاد از داوران و پیشکسوتان ورزشی که خواهان حضور در جام جهانی هستند حمایت می‌کند و برای حضور سهل آن‌ها در مسابقات وام نیز در نظر گرفته است.
انتهای پیام/2571/ط30
برچسب ها:
آخرین اخبار