امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۰:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80805
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 75
 حجت الاسلام محمد زارع فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات، در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه ...

 حجت الاسلام محمد زارع فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات، در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه کسانی که قصد دارند جبهه واحد اصلاحات تشکیل دهند صلاحیت کافی ندارند، اظهار داشت: تشکیل یک جبهه واحد امر خوبی است اما کسانی که امروز قصد دارند جبهه واحد اصلاحات تشکیل دهند بدنبال منافع شخصی هستند و نظرات خود را دنبال می‌کنند.

وی افزود: برخی احزاب منحله که حتی به قانون اساسی جمهوری اسلامی اعتقادی ندارند، قصد دارند میدان‌دار شوند و با این اقدام نیروهای گوناگون را تحت فرمان شخصی خود در آورند در حالی‌که چنین شرایطی به هیچ عنوان پذیرفته نیست.

فومنی با انتقاد از افرادی که درون جریان اصلاحات قانون را رعایت نمی‌کنند، بیان داشت: اصلاحات متعلق به شخص نیست، همچنین کسی آن را بوجود نیاورده است بلکه یک فرآیند است و به همین دلیل کسی نمی‌تواند مدعی دیگران باشد و بجای دیگران تصمیم بگیرد.

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات در پایان با تاکید براینکه حزب متبوعش قصد ائتلاف با دیگر احزاب اصلاح طلب فعلی را ندارد، گفت: کسی که ادعا می کند اصلاح طلب است بایدبه مبانی نظام و ولایت فقیه اعتقاد و التزام عملی داشته باشد، در غیر اینصورت ما با هیچ گروهی ائتلاف نمی کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار