امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۰:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80819
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
لطف‌الله فروزنده، قائم مقام دبیرکل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با ...

لطف‌الله فروزنده، قائم مقام دبیرکل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به بررسی پیام مقام معظم رهبری پیرامون بحث مبارزه با مفاسد اقتصادی در جلسه شورای مرکزی حزب متبوعش، اظهارداشت: در این جلسه سعی شد تا با آسیب شناسی مبارزه با مفاسد اقتصادی به راه حلی برای بهبود وضعیت و پیگیری مطالبات رهبری بپردازیم.

فروزنده ادامه داد: معتقدیم مشکلات ساختاری و قانونی، عدم نظارت و ارزیابی بر عملکرد مدیران از جمله مسائلی است که در بروز مفاسد اقتصادی نقش مهمی دارد، که مسئولان باید هر چه سریعتر برای بهبود این وضعیت تدابیری بی‌اندیشند.

وی مبارزه با مفاسد اقتصادی را یک ضرورت دانست و افزود: باید هر چه سریعتر گفتمان رهبری در کشور اجرایی شود، البته نقش رسانه ها و رسانه ملی درباره این موضوع بسیار مهم و تاثیر گذار است.

قائم مقام دبیر کل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی با اشاره به کنگره حزب متبوعش، گفت: امسال حتما کنگره جمعیت برگزار خواهد شد ولی فعلا زمان آن قطعی نشده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها