امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۸:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80821
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
حسن صادقی معاون دبیرکل خانه کارگر در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از دیدار اعضای خانه کارگر با رئیس ...

حسن صادقی معاون دبیرکل خانه کارگر در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از دیدار اعضای خانه کارگر با رئیس مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: در جلسه امروز پیرامون مباحث قانونی در زمینه صنعت، اشتغال و موارد قانون‌گذاری در این زمینه‌ها با لاریجانی صحبت شد.

وی ادامه داد: یکی از مواردی که در جلسه امروز مطرح شد مشکلات بحث خصوصی‌سازی و واگذاری این بخش به صنعتگران بود که باید نظارت جدی بر این امر صورت بگیرد تا شاهد واگذاری این بخش به افراد غیرمتخصص نباشیم.

صادقی با اشاره به طرح مشکلات بازنشستگان در این دیدار خاطرنشان کرد: یکی از موارد دیگری که در این جلسه مطرح شد مشکلات بازنشستگان بود که این امر مغفول مانده که توجه دولت را در این امر می‌طلبد.

معاون دبیرکل خانه کارگر به بیان سخنان لاریجانی در دیدار با اعضای این حزب پرداخت و اظهار داشت: رئیس مجلس شورای اسلامی امروز در سخنان خود جامعه ایران را نیازمند آرامش دانسته و بر این امر تاکید کردند که باید اجازه داد تا مسئولان در فضایی آرام وضعیت اقتصادی کشور را بهبود بخشند تا در حوزه صنعت دغدغه‌های کارگران برطرف شود و نیروی کار جوان با امید بتوانند وضعیت اقتصادی کشور را سامان دهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها