امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۲:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80824
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 100
مصطفی سالاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در عسلویه اظهار داشت: صبح فردا اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و تعدادی از وزرا به منظور بازدید از ...

مصطفی سالاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در عسلویه اظهار داشت: صبح فردا اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و تعدادی از وزرا به منظور بازدید از پارس جنوبی و شرکت در جلسه شورای اداری استان به عسلویه می‌آیند.

وی افزود: در این سفر وزرای راه و شهرسازی، نفت و علوم، تحقیقات و فناوری و همچنین روسای سازمان‌های بنادر و دریانوردی و شیلات کشور، معاون اول رئیس جمهور را همراهی می‌کنند.

استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: معاون اول رئیس جمهور و هیئت همراه پس از بازدید از فازهای در دست اجرا، راه‌های توسعه سریعتر فازهای پارس جنوبی و مشکلات موجود در این راه را ارزیابی می‌کنند.

سالاری بیان کرد: معاون اول رئیس جمهور در عسلویه از فازهای 12، 15، 16، 17 و 18پارس جنوبی بازدید خواهد کرد و در جریان آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی فازهای در دست اجرا قرار می‌گیرد.

وی یادآور شد: دولت تدبیر و امید در راستای توسعه و پیشرفت استان بوشهر اهتمام جدی دارد و امیدوار هستیم با تلاش شبانه‌روزی روز به روز شاهد موفقیت بیشتر استان باشیم.

انتهای پیام/2451/ع10/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار