امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۷:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80829
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
ابراهیم نکو نماینده مردم رباط‌کریم در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اینکه تعداد کثیری از ...

ابراهیم نکو نماینده مردم رباط‌کریم در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اینکه تعداد کثیری از نمایندگان مجلس از تشکیل فراکسیون اعتدال استقبال کرده‌اند، گفت: هیچ مانعی نمی‌تواند از تشکیل این فراکسیون جلوگیری کند.

وی از بعضی موضع‌گیری‌های تند و همراه با سراسیمگی در برابر تشکیل فراکسیون اعتدال سخن گفت و تصریح کرد: عده‌ای ناجوانمردانه در تلاشند جلوی تشکیل فراکسیون را بگیرند و بعضی نیز با اظهارنظرهایی نظیر اینکه «دولت به جای تشکیل فراکسیون به فکر انجام کارهای دیگر باشد» نسبت به راه‌اندازی فراکسیون اعتدال هشدار می‌دهند.

نکو این گونه اظهارنظرها را ناشی از برداشت اشتباه نسبت به ریشه‌های شکل‌گیری فراکسیون اعتدال خواند و گفت: برعکس تصور منتقدان این دولت نیست که به دنبال تأسیس فراکسیون اعتدال است بلکه نمایندگان، خود می‌خواهند با راه‌اندازی این فراکسیون رویکرد اعتدال را در مجلس نهادینه کنند.

نماینده مردم رباط کریم اضافه کرد: فراکسیون اعتدال ممکن است در مواردی با دولت همفکری داشته و از او حمایت کند و ممکن است در مواردی که مشی دولت احیاناً در تقابل با اعتدال باشد، به انتقاد برخیزد.

وی با اشاره به پیش‌بینی‌هایی مبنی بر اینکه اعضای فراکسیون بیش از 100 نفر نخواهند بود، گفت: قطعاً اعضای فراکسیون اعتدال بیش از 100 نفر خواهند بود و به تدریج تمایل برای عضویت در آن نیز بیشتر می‌شود.

نکو ویژگی فراکسیون اعتدال را پختگی روزافزون آن خواند و اظهار کرد: به عکس برخی فراکسیون‌های دیگر که بدون مطالعه عمیق شکل گرفته‌اند ما با بررسی هر روزه پیشنهادهای متنوع سعی درصدد هر چه بیشتر پخته کردن مواضع فراکسیون خواهیم بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار