امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۴:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80836
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، در پیام آیت‌الله سید محمد علوی‌گرگانی آمده است: حکومت ستمکار آل‌خلیفه با حمایت‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، در پیام آیت‌الله سید محمد علوی‌گرگانی آمده است: حکومت ستمکار آل‌خلیفه با حمایت‌های ظالمانه سعودی‌ها حق مردمی که به صورت مسالمت‌آمیز خواهان احقاق حقوق خود هستند و مطالبه مشارکت در سرنوشت خود و مبارزه با ظلم و استبداد را دارند به نوع نامناسبی سرکوب می‌‌کند.

در ادامه این پیام تصریح شده است: در اقدام اخیر نیز یکی از بزرگان این دیار که نماینده مرجع تقلید جهان تشیع حضرت آیت‌الله العظمی سیستانی هستند از این کشور اخراج شده‌اند در حالی که افرادی از کشورهای عربی دیگر که هیچ سنخیتی با مردم مومن و متدین بحرین ندارند به قصد مبارزه با مردم حق‌طلب این دیار، تابعیت این کشور را دریافت می‌کنند.

در پایان این پیام تاکید شده است: اینجانب این‌گونه اقدامات را محکوم کرده و اعتقاد دارم این رفتارها تاثیری در بقای حکومت، بدون جلب رضایت مردم نخواهد داشت و عاقبت متعلق به مظلومان و حق‌طلبان خواهد بود و امید است خداوند متعال هر چه زودتر فرج حقیقی را برای کل جهان از ظلم ستمکاران ددمنش مقدر بفرماید.

انتهای پیام/2258/م/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها