امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۱:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80848
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ سهیلا جلودارزاده فعال سیاسی اصلاح‌طلب در مراسمی که در وزارت کار به منظور ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ سهیلا جلودارزاده فعال سیاسی اصلاح‌طلب در مراسمی که در وزارت کار به منظور تجلیل هفته کارگر برگزار شد، با اشاره به برنامه‌ریزی یکساله در جهت ایجاد آشتی ملی و عزم ملی در کشور گفت: 8 سال گذشته موجب از دست رفتن بسیاری از دستاوردها شده است که سال‌ها وقت می‌برد تا این امر اصلاح شود اما ما قصد داریم این وضعیت را بهبود بخشیم.

جلودارزاده با بیان اینکه برای افتتاح کارخانه‌ها تلاش بسیاری صورت گرفته است، تصریح کرد: هر صنعتی که در کشور به خودکفایی رسید و شهرک‌های صنعتی که ساخته شدند و سدهایی که افتتاح شدند غرق شادی شدیم که وصیت امام عملی می‌شود اما در این سال‌ها از آن فاصله گرفتیم و فراموش نمی‌کنیم بسیاری از کارمندان در گذشته در صدد بودند تا با پرداخت مابه‌التفاوت بیمه، خود را به بیمه سازمان اجتماعی تبدیل کنند و حتی در زمان جنگ تحمیلی شاهد بودیم بهترین خدمات را بیمارستان‌های تامین اجتماعی ارائه می‌کردند.

وی ادامه داد: اکنون جایگاه کارمندان و کشور ما به جایی رسیده است که سالیانه 4 هزار و 500 دلار دریافت می‌کنند اما کارگران در ترکیه که یکی از کشورهای همسایه ماست سالانه 12 هزار دلار که رقمی معادل 3برابر حقوق یک ایرانی است دریافت می‌کنند که اتحادیه زنان در تلاش است تا برای اصلاح این وضعیت گام بردارد.

مشاور امور بانوان وزارت صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان کرد: همانگونه که شعار امسال با عنوان اقتصاد، فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نام گرفته است باید تلاش کنیم تا با عزمی ملی اقتصاد خود را به شکوفایی رسانده و وضعیت اقتصادی را بهبود بخشیم.

جلودارزاده با بیان اینکه اکنون کرامت انسانی به زنان بازگشته است، خاطرنشان کرد: امروز صبح تصمیم گرفتیم این مراسم را در این وزارتخانه برگزار کنیم و در تلاشیم مملکتی که پس گرفته‌ایم به جای اولش برگردانیم.

جلودارزاده اظهار داشت: امیدوارم به شرایطی نرسیم که مانند بیمارستان‌های دولتی، برای درمان بیماران خود، تا انتهای شب منتظر بمانیم و در وزارت بهداشت و درمان باید به این امر توجه کنند.

وی با بیان اینکه کارگر و کارفرما باید آرامش داشته باشند، خاطرنشان کرد: هم کارگر و هم کارفرما باید آرامش داشته باشند هم دولت باید نظارت کند تابه وضعیت مطلوب در کشور برسیم.

مشاور امور بانوان وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه تلاش می‌شود تا از سوءاستفاده‌ها جلوگیری شود، تصریح کرد: همه تلاش خود را به کار می‌بندیم تا از سوءاستفاده‌هایی که به دلیل نبودن نماینده واقعی کارگران در این بخش صورت گرفته است، جلوگیری شود چرا که معتقدیم هر ریالی که وارد سازمان می‌شود خون‌بهای کارگرانی است که برای آن تلاش کرده‌اند و باید این سرمایه‌ها مدیریت شود تا بتوانیم در این زمینه به موفقیت برسیم.

وی در پایان با بیان اینکه از دولت توقع داریم به این بخش کمک کند، خاطرنشان کرد: به همه مسئولان می‌گوییم در کنارشان هستیم و با تمام وجود در این امر تلاش خواهیم کرد و از دولت توقع داریم در این امر کمک کند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها