امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۵:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80850
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام محمدحسن ابوترابی‌فرد در حاشیه نشست سیاسی واحد جوانان جامعه ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام محمدحسن ابوترابی‌فرد در حاشیه نشست سیاسی واحد جوانان جامعه اسلامی مهندسین در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه هیأت‌رئیسه برای نمایندگانی که شورای عالی امنیت ملی علیه آنها شکایت کرده تا کنون چه اقداماتی را انجام داده است، اظهار داشت:  یکی دو مواردی که به هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان ارجاع شده که ما در مجموع گفت‌وگوی آن نماینده محترم را در چارچوب وظایف نمایندگی ارزیابی کردیم.

ابوترابی در پاسخ به سؤال خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه واکنش مجلس به ورود هیأت فرانسوی که در میان آنها یکی از حامیان منافقین نیز حضور دارد چیست، گفت: برخی آمریکایی‌ها که کار قابل دفاعی نیست. آمریکایی‌ها به دلیل آسیب‌هایی که در عرصه فضای سیاسی امروز به ویژه در حوزه مذاکرات هسته‌ای متوجهشان شده است دنبال اقدامات حاشیه‌ای هستند که مقداری این فضای سیاسی را پوشش دهد اما ما در شرایط دیگری هستیم و باید از یک موضع اقتدار سیاسی در این فضا تصمیم‌گیری کنیم در این مورد هم بحث را دوستان ما در وزارت خارجه باید بررسی کنند من هم در همینجا از وزارت خارجه و دستگاه‌های اطلاعاتی می‌خواهم که موضوع را مورد توجه قرار دهند.

وی همچنین در پاسخ به خبرنگار دیگری که پرسید گفته شده مجالس وحدتی بین آیت‌الله مهدوی کنی، آیت‌الله یزدی و جنتی برگزار می‌شود آیا واقعیت دارد یا خیر، گفت: این بزرگان همواره با هم در مسائل کشور تعامل و گفت‌وگو دارند و تلاش می‌کنند که با حداکثر تعامل و با یک وفاق و یک نگاه واحد در عرصه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی پیش ببرند، انتظار از این علما این است که در این راستا قدم بردارند و نقش آنها در ارتقای وحدت اجتماعی  سیاسی کشور بسیار مهم است.

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سؤال خبرنگار دیگری که پرسید آیا شما در انتخابات هیأت‌رئیسه شرکت می‌کنید یا خیر، گفت:‌نظر خودم و دوستان این است که در این انتخابات شرکت کنم.

ابوترابی‌فرد همچنین در پاسخ به سؤال خبرنگار دیگری که پرسید ارزیابی شما از مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها چیست؟ پاسخ داد: امیدواریم که دولت در چارچوب قانون بتواند این مرحله را پیش ببرد و از اجرای قانون امکان بهترین خدمت را به مردم به ویژه در عرصه‌های مهم بهداشت، درمان و تولید و حمایت از بنگاه‌های تولید بردارد. انشالله.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها