امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۲۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80868
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، سمینار مروری بر سرطان و ایمونولوژی تومور ظهر امروز با حضور صاحب‌نظران ملی و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، سمینار مروری بر سرطان و ایمونولوژی تومور ظهر امروز با حضور صاحب‌نظران ملی و بین‌المللی در مرکز رشد و فناوری‌های سلامت دانشگاه علوم‌پزشکی کرمان برگزار شد.

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم‌پزشکی کرمان در این سمینار گفت: در این سمینار نقش سیستم ایمنی در بروز سرطان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

عباس پرداختی عنوان کرد: در این سمینار یک روزه بازآموزی بین‌المللی متخصصان و رزیدنت‌ها رشته‌های بالینی و علوم پایه حضور دارند و هدف این است در زمینه سرطان‌ها از جمله پوست، ریه، معده و روده تبادل نظر داشته باشند.

در این سمینار دکتر فریس فراستی از دانشگاه کانزاس آمریکا و دکتر جان اوولک از دانشگاه یل آمریکا در زمینه آخرین دستاوردهای سرطان مطالبی را بیان کردند.

شهریار دبیری متخصص پاتولوژی، بهجت کلانتری فوق تخصص انکولوژی و هماتولوژی و محمدمهدی محمدی دکترای علوم آزمایشگاهی و متخصص ایمونولوژی در زمینه با پاتولوژی سرطان، روندها و روش‌ها، سرطان‌های سیستم ایمنی و ایمونولوژی تومور و مراقبت علیه سرطان مطالبی ارائه کردند.

عبدالله جعفرزاده متخصص ایمونولوژی، حسین صافی‌زاده متخصص پزشکی اجتماعی، علی‌اکبر حق‌دوست متخصص اپیدمیولوژی و حمید دانشور متخصص ایمونولوژی در ارتباط با سرطان‌ها، اپیدمیولوژی سرطان‌ها در ایران و عوامل خطر به ارائه سخنرانی پرداختند.
انتهای پیام/2446/ق20/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها