امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 22
۰۶:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80881
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 150
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی تاجرنیا با بیان این مطلب که فراگیرترین کنگره دندانپزشکی کشور با 6000 شرکت کننده و 2000 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی تاجرنیا با بیان این مطلب که فراگیرترین کنگره دندانپزشکی کشور با 6000 شرکت کننده و 2000 بازدیدکننده از نمایشگاه جانبی آن برگزار می‌شود اظهار داشت: در این کنگره موضوعات 12 رشته تخصصی و فوق تخصصی دندانپزشکی مطرح خواهد شد که موضوع آن «اصل بیمار محوری با عنایت به تاریخچه دندانپزشکی نوین در ایران» خواهد بود.

دبیر اجرایی پنجاه و چهارمین کنگره بین‎المللی انجمن دندانپزشکی ایران از پذیرش 110 مقاله علمی از مجموع 500 مقاله ارسالی به این کنگره خبر داد و افزود: در مدت 4 روز برگزاری، 150 سخنرانی از سوی اساتید برجسته داخلی و خارجی ارائه خواهدشد.

تاجرنیا گروه هدف این کنگره را تمامی رشته‌های دندانپزشکی اعم از متخصصان، دندانپزشکان عمومی، بهداشت‌کاران دهان و دندان، تکنسین‎های پروتزهای دندانی و دانشجویان دندانپزشکی نام برد.

وی همچنین با اشاره به برپایی نمایشگاه مواد و تجهیزات دندانپزشکی با شرکت 340 غرفه در فضایی به وسعت 6 هزار متر مربع خبر داد و افزود: این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه مواد و تجهیزات دندانپزشکی کشور به شمار می‌رود که همزمان با این کنگره برگزار می‌شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها