امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۵:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80885
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، علی شریعتی‌منش ظهر امروز در کارگروه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، علی شریعتی‌منش ظهر امروز در کارگروه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی اظهار داشت: یکی از مشکلات ما در توسعه صنعت گردشگری استان کمبود مراکز خدماتی مسافران در مسیرهای بیرجند ـ نهبندان و بازارچه‌های مرزی است.

وی تصریح کرد: اگر در این مکان‌ها فضاهای خدماتی ایجاد شود در جذب رانندگان خارجی و گردشگران به این استان بسیار مؤثر است.

وی با بیان این‌که سازمان میراث فرهنگی در زمینه جذب سرمایه‌گذار در این پروژه‌ها کمک می‌کند، اعلام آمادگی کرد: ما تمام زیرساخت‌های لازم از جمله آب و برق را در این منطقه فراهم می‌کنیم.

مدیرکل حمل و نقل خراسان جنوبی نیز در این کارگروه، با بیان این‌که ایجاد مراکز خدماتی در بازارچه ماهیرود اولویت ما است، گفت: اگر زمین این مجتمع خدماتی مشخص شود، ما می‌توانیم این پروژه را به پیمانکار واگذار کنیم.

محمدابراهیم نصری متذکر شد: اگر این پروژه به زودی به پیمانکار محول شود فاز نخست آن در مهر ماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر 19 مجتمع خدماتی بین‌راهی در محورهای مواصلاتی استان فعال است که این تعداد نسبت به استان‌های دیگر کم است.

انتهای پیام/69022/ق20/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها