امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۶:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80886
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرنگار پایگاه خبری 125، همسایگان با مشاهده دود غلیظی که از یکی ازواحد مسکونی خارج ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرنگار پایگاه خبری 125، همسایگان با مشاهده دود غلیظی که از یکی ازواحد مسکونی خارج می شد، با اطمینان از اینکه مالک در محل حضور ندارد در تماس با سامانه 125 درخواست کمک کردند.

ستاد فرماندهی این سازمان بی درنگ در ساعت 18:06 دقیقه آتش نشانان ایستگاه 90 را به محله جوانمرد قصاب، خیابان اختری اعزام کرد.

بنا به گفته ی فرمانده آتش نشانان اعزامی، آتش سوزی در قسمت پذیرایی آپارتمان طبقه سوم یک ساختمان 4 طبقه 12 واحدی بوقوع پیوست که آتش نشانان پس از قطع برق و گاز ساختمان با استفاده از ابزار مخصوص، قفل درب فلزی این واحد مسکونی را بریده و سپس با استفاده از دستگاه تنفسی وارد منزل شدند.

محمدرضا ربیع زاده افزود: آتش سوزی در گوشه‌ای از پذیرایی این واحد مسکونی شروع شد و بعد به مبلمان و تلویزیون و دیگر لوازم منزل سرایت کرد.

وی در خصوص چگونگی مهار این آتش سوزی تصریح کرد: آتش نشانان با استفاده از دو دستگاه خاموش کننده آب و گاز اقدام به خاموش کردن آتش کردند و سپس لوازم سوخته شده را برای ایمن سازی و جلوگیری از شعله‌وری مجدد به خارج از منزل انتقال دادند.

این فرمانده آتش نشانی علت این آتش سوزی را اتصالی سیم برق در مجاورت مواد قابل اشتعال(مبلمان) و در نتیجه سرایت به اطراف اعلام کردوگفت: آتش نشانان درخاتمه عملیات خود با استفاده از دستگاه تهویه مخصوص اقدام به جابجایی و تخلیه دود از داخل ساختمان کردند.

ربیع زاده خاطرنشان کرد که در جریان این حادثه خوشبختانه به هیچ کس آسیب جانی نرسید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها