امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۹:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80888
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ مهدی اسماعیلی گفت: در اولین ماه از فصل بهار در معابر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ مهدی اسماعیلی گفت: در اولین ماه از فصل بهار در معابر درون‌شهری استان، 151 فقره تصادف به وقوع پیوسته است که از این تعداد یک فقره آن فوتی بوده است که در مقایسه با تصادفات فوتی در مدت مشابه سال قبل 50 درصد کاهش داشته است.
وی با اعلام اینکه تلاش پلیس در کاهش تصادفات خصوصاً تصادفات منجر به جرح و فوت می‌باشد گفت: پلیس راهور استان خراسان شمالی توانسته است به کاهش 50 درصدی تلفات ناشی از تصادفات درون شهری دست یابد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خراسان شمالی، شناسایی نقاط حادثه خیز در معابر درون‌شهری به ویژه در مرکز استان و همکاری سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری بجنورد با پلیس راهور و کنترل تخلفات حادثه خیز را از مهمترین علل کاهش تصادفات استان دانست.
سرهنگ اسماعیلی ادامه داد: پلیس راهور توانست با اجرای طرح‌های مداوم و مقطعی در سال 92 به نتایج مثبتی دست یابد که مهمترین آن کاهش 24 درصدی تلفات رانندگی و کسب رتبه ششم کاهش تصادفات درون شهری استان در سطح کشور بوده است و این هدیه پلیس به مردم است.
این مقام انتظامی با تأکید بر نقش مؤثر اطلاع رسانی در سطح جامعه اظهار داشت: تمامی فعالیت‌ها و اقدامات پلیس راهور در کنار همکاری بسیار مؤثر رسانه‌های ارتباطی در جهت اصلاح فرهنگ رانندگی در جامعه و کاهش تخلفات و تصادفات ناشی از آن بسیار مؤثر و حائز اهمیت خواهد بود.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خراسان شمالی با اعلام اینکه رانندگی بدون رعایت قوانین و مقررات با ایجاد حادثه همراه است و مورد چشم پوشی پلیس قرار نخواهد گرفت، خاطرنشان کرد: برخورد با تخلفات حادثه ساز همیشه در رأس کار پلیس راهور قرار دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها