امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۷:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8089
تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۵۵
تعداد بازدید: 183
جنبش یاران انقلاب 14 فوریه بحرین در بیانیه‌ای که نسخه‌ای از آن را به خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مخابره شده، حمله مزدوران و نیروهای ...

جنبش یاران انقلاب 14 فوریه بحرین در بیانیه‌ای که نسخه‌ای از آن را به خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مخابره شده، حمله مزدوران و نیروهای امنیتی حکومت بحرین به منزل «آیت‌ الله عیسی قاسم» را محکوم کرد.

این حمله سپیده دم روز جمعه برابر 14 اوت 2013 در منطقه «الدراز» در غرب منامه، پایتخت بحرین روی داد.

این بیانیه تاکید می‌کند که در جریان این حمله که به منزل یکی از بارزترین و برجسته‌ترین علمای دین و مجاهد در راه خدا در بحرین صورت گرفت، مزدوران رژیم آل خلیفه تمام اسباب و اثاثیه منزل را تخریب و نابود کرده و موجب رعب و وحشت بدون بیان دلیل این اقدام شدند.

این جنبش به این وسیله مسئولیت این اقدام جنایت‌بار خطرناک و تجاوزکارانه را متوجه رژیم آل خلیفه و شخص «حمد بن عیسی» و ولی‌عهدش «سلمان» دانست و این اقدام جنایتکارانه را که جزو جنایت‌های جنگی به شمار می‌آید، دلیلی بر شکست و ناکامی رژیم در تحمیل مذاکرات دروغین خود بر مردم بحرین برشمرد.

این بیانیه در ادامه از جمعیت «الوفاق الاسلامی» و دیگر جمعیت‌های معارض سیاسی بحرینی خواسته فورا شرکت در مذاکره با رژیم را متوقف کنند و با متحد کردن مجدد صفوف معارضان بار دیگر بر خواسته براندازی و سرنگونی نظام یا اصلاح واقعی تاکید کنند.

این بیانیه تاکید کرده است که جنبش یاران انقلاب 14 فوریه از زمان آغاز انقلاب بحرین بارها بر فریبکاری‌های حکومت بحرین در حق مردم این کشور تاکید کرده و بار دیگر تاکید می‌کند که رژیم همچنان بر ادامه حکومت دیکتاتوری در کشور تاکید دارد و به هیچ اصلاحات سیاسی واقعی که مردم در آن مشارکت داشته باشند، باور ندارد.

به همین دلیل همچنان به نقض حقوق بشر علیه مردم بحرین و بازداشت جوانان و سران و رهبران انقلاب مانند عبد الوهاب حسین و حسن مشیمع و شیخ محمد علی المحفوظ و عبد الجلیل السنکیس و نبیل رجب و عبد الهادی الخواجه ادامه می‌دهد.

این بیانیه تاکید می‌کند، تجاوز به خانه آیت الله عیسی قاسم ایجاب می‌کند که مردم بحرین بار دیگر صفوف خود را در برابر متجاوزان آل خلیفه و حامیان آنها در عربستان سعودی که به هیچ اصلاحاتی ایمان و باور ندارند، متحدتر کنند.

جنبش یاران انقلاب 14 فوریه بحرین در ادامه افزوده است، قتل و کشتارهایی که در سوریه درحال روی دادن است، مشابه آن هم اکنون در بحرین به دست مزدوران آل خلیفه درحال انجام است.

این بیانیه اعلام می‌کند که دیگر اصلاحات سیاسی مد نظر نیست و مردم بحرین به کمتر از سرنگونی رژیم آل خلیفه رضایت نمی‌دهد که تمام خطوط قرمز را در حق مردم و رهبران زیر پا گذاشته است و در این راستا اعلام می‌کند که معارضان بحرینی درصدد تشکیل «مجلس سیاسی معارضان» است تا اقدام به جلب حمایت‌های مردمی و منطقه‌ای و بین المللی از طریق آن کند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار