امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۲:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80913
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، عناصر تروریستی وابسته به «جبهه اسلامی» ساعتی پیش اقدام به بمبگذاری ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، عناصر تروریستی وابسته به «جبهه اسلامی» ساعتی پیش اقدام به بمبگذاری ساختمان‌های مسکونی بخش قدیمی شهر حلب و منفجر کردن آن نمودند.

در همین راستا این گروه‌ها اقدام به منفجر کردن اتاق صنعتی شهر حلب به شیوه فوق کردند که امر جدیدی در بخش صنعت حلب به شمار نمی‌آید که از زمان آغاز بحران سوریه تاکنون شاهد غارت و چپاول مستمر بوده است.

این درحالی است که گلوله باران منطقه «المنشیه» در شهر حلب از کشته شدن 20 نفر و زخمی شدن 50 شهروند سوری حکایت دارد.

هم اکنون بخش قدیمی شهر حلب به شهر تونل‌ها تبدیل شده است، به گونه‌ای که گروه‌های تروریستی با حفر شبکه‌ای از تونل‌ها زیر این بخش از شهر حلب اقدامات تروریستی خود را به اجرا می‌گذارند.

گفته شده اتاق صنایع حلب از طریق تونل‌هایی که قبلا حفر و بمبگذاری شده بود منفجر شد. پس از این انفجار صدای دو انفجار دیگر نیز در حلب به گوش رسید. گروه‌های مسلح پیشتر به این طریق هتل تاریخی «الکارلتون» و «کاخ دادگستری» حلب را منفجر کرده بودند.

اتاق صنایع حلب مقر سندیکای اتاق‌های صنایع سوریه و مرکز جلسات و نشست‌های سندیکایی صنعتگران سوری به شمار می‌آمد.

در این شرایط گروه‌های مسلح برای دهمین روز متوالی برق و آب را به روی مردم حلب قطع کرده‌اند تا با اعمال فشار بر حکومت سوریه به خواسته‌های مورد نظر خود دست یابند.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها