امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۹:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80917
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه سانا، ‫«محمد فراس یاسین رجوح» و «عبد السلام یوسف سلامة» درخواست ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه سانا، ‫«محمد فراس یاسین رجوح» و «عبد السلام یوسف سلامة» درخواست نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری سوریه به دادگاه قانون اساسی این کشور تحویل دادند.

همچنین «محمد جهاد اللحام » رئیس پارلمان سوریه اعلام کرد که مدارک مربوط به درخواست خانم «سوسن عمر الحداد» و «سمیر احمد معلا» را برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری سوریه، از دادگاه قانون اساسی دریافت کرده است.

همچنین روز پنجشنبه گذشته جهاد اللحام، اعلام کرد که دادگاه عالی قانون اساسی مدارک و درخواست نام‌نویسی حسان عبدالله النوری را برای شرکت در رقابت انتخابات ریاست جمهوری به پارلمان ارسال کرد.

همچنین دادگاه عالی قانون اساسی سوریه روز چهارشنبه گذشته درخواست نامزدی ماهر عبدالحفیظ حجاز نماینده پارلمان این کشور را اعلام کرده بود.

مهلت ثبت‌نام داوطلبان شرکت در رقابت انتخابات ریاست جموری سوریه از روز سه‌شنبه 22 آوریل آغاز شده و تا آخر وقت اداری پنجشنبه اول می ادامه دارد. اکنون این مهلت به نیمه رسیده است و در حالی که بشار اسد هنوز اعلام نامزدی نکرده است، نیمی دیگر از این مهلت باقی است.

از طرفی دیگر، بشار اسد رئیس جمهوری سوریه روز پنجشنبه گذشته در بخشنامه‌ای، دستور تشکیل یک کمیته عالی قضایی برای سامان دادن به امور انتخابات ریاست جمهوری این کشور را صادر کرد.
 انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها