امروز : جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 23
۱۰:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80923
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، به نقل از «بخدی نیوز»، «نادر محسنی» سخنگوی کمیسیون شکایت‌های انتخاباتی ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، به نقل از «بخدی نیوز»، «نادر محسنی» سخنگوی کمیسیون شکایت‌های انتخاباتی افغانستان گفت که تا 24 ساعت دیگر کاندیدهای ریاست جمهوری این کشور می‌توانند شکایت‌های خود را ثبت کنند.

به گفته محسنی، هیات اداری کمیسیون انتخابات افغانستان تصمیم گرفته است که 24 ساعت دیگر زمان ثبت شکایت‌های انتخاباتی را تمدید کند.

وی افزود: نهادهای مدنی، ناظران و دیگر گروه‎های اجتماعی از کمیسیون انتخابات افغانستان خواسته‌اند تا زمان ثبت شکایت‌های انتخاباتی را تمدید کند.

سخنگوی کمیسیون مستقل شکایت‌های انتخاباتی افغانستان گفت ه که دلیل تمدید زمان ثبت این شکایت‌ها عدم ارائه جزئیات آرای مرحله مقدماتی انتخابات ریاست جمهوری است و بایستی کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان این جزئیات را ارائه کند تا کاندیداها بتوانند با توجه به آن شکایت‌ها و دفاعیات خود را انجام دهند.

محسنی تصریح کرد که این کمیسیون تمام صندوق‌های قرنطینه و باطل شده را در اختیار کاندیداها قرار می‌دهد تا آن‎ها بتوانند دفاعیات خود را تنظیم کنند.

این در حالی است که نادر محسنی صبح امروز اعلام کرده بود که تاکنون هیچ شکایتی توسط کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری افغانستان در مورد نتایج مقدماتی به این کمیسیون ارائه نشده و کاندیداها تا ساعت 19 امروز فرصت ثبت شکایت دارند.

انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها