امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80935
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه حریت، رادار پدافند هوایی ارتش سوریه به سمت جنگنده‌های ترکیه که در حال گشت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه حریت، رادار پدافند هوایی ارتش سوریه به سمت جنگنده‌های ترکیه که در حال گشت زنی در مناطق مرزی این کشور بوده اند، نشانه‌روی کردند.

بر اساس این گزارش، مقامات امنیتی ترکیه امروز با صدور بیانیه ای از نشانه روی رادار پدافند موشکی ارتش سوریه به سمت جنگنده‌های ترکیه که در حال گشت زنی در مناطق مرزی این کشور بوده اند، خبر داد.

بر اساس این گزارش، 6 جنگنده «اف 16» ارتش ترکیه که در حال گشت زنی در استان مرزی «هاتای» در جنوب این کشور بوده اند، به مدت 2 دقیقه و 30 ثانیه هدف نشانه روی رادار پدافند موشکی ارتش سوریه قرار گرفته اند.

مقامات امنیتی ترکیه همچنین امروز از دستگیری سه نفر از جمله یک خبرنگار آمریکایی در رودخانه مرزی این کشور با سوریه خبر دادند.

بر اساس این گراش، افراد مزبور در حالی که سوار بر یکی قایق الواری از رودخانه مرزی منطقه «آلتینوزوی» استان «هاتای» گذشته و به صورت غیرقانونی وارد خاک ترکیه شده بودند، دستگیر شدند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها