امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۸:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80963
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرج، سعید فیروزگاه صبح امروز در نشست مشترک دستگاه‌های متولی فرهنگ در کرج اظهار داشت: با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرج، سعید فیروزگاه صبح امروز در نشست مشترک دستگاه‌های متولی فرهنگ در کرج اظهار داشت: با توجه به اینکه کلانشهر کرج دارای ظرفیت‌های بسیاری در حوزه علوم قرآنی است لذا این کلانشهر ظرفیت تبدیل شدن به پایتخت قرآنی را دارد.

وی ادامه داد: یکی از برنامه‌های در دست اجرا برگزاری اولین همایش بزرگ قرآنی در کرج است که با تمهیدات اندیشیده شده این مهم 11 اردیبهشت ماه جاری بعد از نماز مغرب و عشاء در تالار شهیدان نژادفلاح برگزار می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه این همایش بزرگ با گردهمایی مدیران کل تبلیغات اسلامی، اداره کل فرهنگ و ارشاد و اتحادیه قرآنی استان البرز همچنین سازمان بسیج مداحان، سازمان فرهنگی شهرداری کرج، سپاه و با حضور قاریان بین‌المللی و دیگر نهادها و دستگاه‌های فرهنگی برگزار می‌شود،‌ افزود: تعامل دستگاه‌های متولی فرهنگ توسعه منسجم فرهنگ را در پی دارد.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج با تأکید بر اجرای برنامه‌های فرهنگی گفت: رسیدن به این مهم نیازمند صرف زمان و استفاده از کارشناسان فرهنگی است.

فیروزگاه در بخشی دیگر از سخنان خود با تأکید بر اینکه استان البرز از ظرفیت‌ها و استعدادهای فراوانی در حوزه قرآن برخوردار است، ادامه داد: استان البرز با داشتن پتانسیل‌های بسیار بالا ظرفیت جذب افراد را در امور قرآنی دارد، لذا می‌توانیم این کلانشهر را به پایتخت قرآنی کشور تبدیل کنیم.

انتهای پیام/2302/ی30/آ3004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها