امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۲:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80964
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس،‌ نشر آرما برای نمایشگاه کتاب مجموعه‌ای از اشعار طنز رضا احسان پور، شاعر و طنزپرداز نام آشنای کشورمان را منتشر ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس،‌ نشر آرما برای نمایشگاه کتاب مجموعه‌ای از اشعار طنز رضا احسان پور، شاعر و طنزپرداز نام آشنای کشورمان را منتشر کرده است با نام «خنده‌های امپراتور». این کتاب که نقیضه‌ای است بر اشعار فاضل نظری و شعرهای مشهور این شاعر شامل 32 شعر از کتاب‌های چهارگانه فاضل نظری است که بین مردم مشهورتر هستند و بیشتر خوانده و شنیده شده است.

کتاب‌های فاضل نظری که توسط این طنز پرداز خوانده و نقضیه اشعار معروفشان نوشته شده است، گریه‌های امپراتور، اقلیت، ‌آنها و ضد نام دارند و نام کتاب احسان پور نیز نقضیه‌ای بر نام یکی از این کتاب‌ها شده و خنده‌های امپراتور نام گرفته است.

طرح جلد این کتاب نیز نقضیه‌ای بر طرح جلد گریه‌های امپراتور است و همچنین نوشته کوتاه پشت جلد آن و این طنز پرداز در نهایت هنرمندی سعی کرده ‌است، مجموعه‌ای از غزل‌های طنز را به مخاطبان شعر و طنز امروز ارائه کند.
 اخیرا از رضا احسان پور کتاب«چه حرف‌ها» منتشر شده بود که مجموعه اشعار جدی این شاعر به حساب می‌آید و کتاب «خنده‌های امپراتور» در نمایشگاه کتاب در غرفه نشر آرما با قیمت 3500 تومان به فروش می‌رسد و بعد از نمایشگاه کتاب، ‌این کتاب در  سایت این شاعر به نشانی www.ehsanbook.ir به فروش خواهد رسید.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار