امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۹:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80969
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام شهاب مرادی در حکم معاون فرهنگی سازمان با اشاره به رسالت این مجموعه برای پاسداری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام شهاب مرادی در حکم معاون فرهنگی سازمان با اشاره به رسالت این مجموعه برای پاسداری از حرمت فرهنگ دینی و کوشش برای تعالی اخلاق‌مداری در زیست‌بوم شهری عنوان کرده است: حفظ رفعت اخلاق و هویت دین‌مدار به دست خادمان صادق این مرز و بوم، آرمان‌های ارجمند نظام اسلامی و خواست‌های مقام معظم رهبری را به تحقق نزدیک‌تر می‌کند. انتظار می‌رود با توجه به گستردگی و تنوع فعالیت‌های فرهنگی سازمان و نیز راهبردهای تصریح‌شده در اساسنامه در جریان‌سازی و تأثیرگذاری فرهنگی بیش از پیش اهتمام شود.

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران همچنین در حکم معاون هنری این سازمان با اشاره به  تأثیر بی‌بدیل ابزارهای هنری در ترویج آموزه‌های دینی و کاربرد چشم‌گیر بیان مبتنی بر زیبایی، در مانایی و بسط معارف بشری نوشته است: این ضرورت ناگزیر نیازمند برنامه‌ریزی، سازماندهی، فرماندهی و هماهنگی است. در مسیر انجام رسالت سازمان برای تحقق هر چه بسامان‌تر هنر هویت‌مدار، انتظار می‌رود از طریق بهره‌گیری حداکثری از تجربه و توان نرم‌افزاری و سخت‌افزاری سازمان و مراکز تابعه و استفاده از ایده‌های هنرمندان متعهد و نهادهای هنری، در اجرای برنامه‌های فراگیر، پرورش هنرمندان جوان، ایجاد کانون‌های هنری کارآمد، تولید و انتشار آثار هنری فاخر با رعایت کامل استاندارها و بایسته‌های دینی و همچنین توجه به اصل اقتصاد فرهنگ و هنر، اهتمام شود

بر اساس این خبر، سیدغلامرضا میرحسینی دانش‌آموخته رشته علوم ارتباطات اجتماعی در مقطع کارشناسی ارشد است و تا پیش از قبول مسئولیت در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مدیر کل تولید سیمای جمهوری اسلامی بود. وی قائم‌مقامی مدیر شبکه سه سیما، مدیریت گروه اجتماعی، فرهنگی شبکه‌های سه و تهران و تهیه‌کنندگی برنامه‌های تلویزیونی را در کارنامه دارد.
 
امیر عبدالحسینی نیز دانش‌آموخته رشته ادبیات نمایشی در مقطع کارشناسی ارشد است و پیش از این مدیر هنرهای تجسمی و امور موزه‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و سرپرست موزه هنرهای دینی امام علی(ع) بوده است. وی سابقه دبیری هنری بیش از 20 جشنواره و نمایشگاه، عضویت در شوراهای سیاستگذاری و هیئت داوران همایش‌ها، نمایشگاه‌ها و جشنواره‌های هنری، مدیریت دفتر خدمات فرهنگی هنری و مدیریت تولید مرکز موسیقی حوزه هنری و همچنین مدیریت هنری خانه کاریکاتور ایران را در کارنامه دارد.
 
پیش‌تر سیدقاسم ناظمی معاون هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران بود که طی حکمی به عنوان مشاور هنری رئیس این سازمان منصوب شد.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار