امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۴:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80976
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی ظهر امروز در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر که در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی ظهر امروز در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر که در استانداری خراسان رضوی برگزار شد، با اشاره به مسئله امر به معروف و نهی از منکر اظهار کرد: طی سال‌های اخیر توسعه منکرات و کمرنگ شدن ارزش‌های دینی و شرعی در شهر مشهد مشکلاتی را به همراه داشته است.

وی با بیان اینکه باید فضای دانشگاه‌ها را در مشهد اصلاح کرد، ادامه داد: اختلاط دختر و پسر مشکلات زیادی را در دانشگاه‌ها به وجود آورده است.

امام جمعه مشهد با بیان اینکه انتظامات و حراست دانشگاه‌ها باید بیشتر فعال بوده و از جوسازی‌های موجود هراسی نداشته باشند، تأکید کرد: هر طور که شده باید جلوی جولان منکرات را در دانشگاه‌ها بگیریم.

وی با بیان اینکه اخیراً در مشهد هتل‌هایی ساخته شده که لابی و وسایل ایاب و ذهاب نامطلوبی دارند که باعث نارضایتی هر مسلمان می‌شود، ادامه داد: گاهی اوقات تذکر لسانی اکتفا نمی‌کند و باید اعمال اقتدار شود.

علم‌الهدی با اشاره به منطقه ثامن و ضرورت اجرای طرح امر به معروف و نهی از منکر در این منطقه افزود: باید تذکر لسانی و برخورد قاطع با جرائم و تخلفات در منطقه ثامن مشهد همچون سال‌های گذشته ادامه پیدا کند چرا که بعضاً در مشهد مسائل و افتضاحاتی پیش می‌آید که حتی در کشور یک نمونه از آن نیز دیده نمی‌شود.

وی با بیان اینکه بیلبوردهای اطراف حرم را باید با شعار‌های امر به معروف و نهی از منکر مزین کنیم، گفت: همچنین 2 بیلبوردی که تحت مالکیت ستاد امر به معروف است را نیز باید به استانداری اجاره دهیم تا هزینه‌های این ستاد نیز از این طریق تأمین شود.
انتهای پیام/2202/ز30
برچسب ها:
آخرین اخبار