امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۴:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80977
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محسن خان‌جهانی که ساخت مستندهایی چون «انتهای خیابان پاستور»، «یار دبستانی»، «کلاه شیشه‌ای»، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محسن خان‌جهانی که ساخت مستندهایی چون «انتهای خیابان پاستور»، «یار دبستانی»، «کلاه شیشه‌ای»، «صندلی 257» و... را در کارنامه فیلمسازی خود دارد، تا چند روز دیگر ساخت جدیدترین مستندش با موضوع بزرگراه تهران- شمال را آغاز می کند.

خان‌جهانی درباره‌ی این مستند اظهار داشت: احداث بزرگراه تهران ـ شمال که فعلا در حدفاصل چالوس تا مرزن آباد افتتاح شده و هم اینک مورد بهره برداریست، سوژه فیلم جدیدم است که پیش از این با عنوان «بزرگراه سبز» خوانده می‌شد.

وی افزود: از دو سال قبل، ساخت این مستند دغدغه‌ی ذهنی‌ام بود و حتی در دوره مدیریت قبلی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، مراحل اولیه تصویب این طرح انجام شد، اما در ادامه به بایگانی سپرده شد تا اینکه در دوره جدید مدیریت مرکز مورد تصویب قرار گرفت.

این مستندساز اظهار امیدواری کرد تصویربرداری مستند «بزرگراه» که تحقیقات آن از چند ماه قبل آغاز شده است، تا اواخر بهار به پایان برسد و پس از آن وارد مراحل فنی شود.

به گفته‌ خان‌جهانی، تصویربرداری این فیلم مستند با توجه به اهمیت آن و طولانی بودن مسیر کار و تعدد لوکیشن، در چند فاز انجام خواهد شد.

وی در پایان گفت که تصویربرداری «بزرگراه» از ابتدای شهر چالوس تا مرزن آباد، یعنی بخش در حال بهره برداری این آزاد راه انجام خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها