امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۲۰:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8105
تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۴
تعداد بازدید: 99
سردار سید مسعود جزایری معاون ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی المنار ، با اشاره به مواضع اخیر سید حسن نصر الله ...

سردار سید مسعود جزایری معاون ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی المنار ، با اشاره به مواضع اخیر سید حسن نصر الله دبیر کل حزب الله لبنان درباره تشکیل کمیته‌هایی برای آزادی بلندی‌های جولان از اشغال رژیم صهیونیستی، تاکید کرد: جزئی از تغییرات بزرگی که به زودی در منطقه روی می‌دهند، در منطقه سوری جولان رخ خواهد داد.

وی با بیان اینکه آزاد سازی بلندی‌های جولان ممکن و شدنی است؛ افزود: از نظر امنیتی و نظامی باید بگویم که آزاد سازی جولان امری غیر ممکن نیست بلکه چنین امری شدنی است و به نظر می ‌رسد که در چند ماه آینده شاهد تغییرات ریشه‌ای در منطقه خواهیم بود. در آن صورت شاهد سوریه جدیدی خواهیم بود.

سردار جزایری در توصیف سوریه جدید، تصریح کرد: سوریه جدید سوریه‌ای است که آغازگر مقاومت جدیدی خواهد بود و دارای پیامی برای پایداری ملت‌های منطقه خواهد بود و همانگونه که عرض کردم در آن صورت تغییرات بزرگی در منطقه را شاهد خواهیم بود که بخشی از آنها به یاری خدا در جولان صورت می‌گیرند.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به سئوالی درباره صحت و سقم سازماندهی نیروهایی برای حمایت از امان و بارگاه‌های مقدس در سوریه، گفت: بله تلاش‌های بسیاری در این زمینه صورت می‌گیرد که دائما در حال افزایش است.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها