امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۳:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81092
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۴۴
تعداد بازدید: 52
سید یاسر جبرائیلی معاون پژوهش و آموزش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به آغاز به کار دانشکده رسانه فارس گفت: این مرکز تحت نظر ...

سید یاسر جبرائیلی معاون پژوهش و آموزش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به آغاز به کار دانشکده رسانه فارس گفت: این مرکز تحت نظر دانشگاه جامع علمی کاربردی فعالیت می‌کند و از ترم دوم سال تحصیلی جاری فعالیت خود را آغاز کرده است که به یاری خدا روز سه شنبه نهم اردیبهشت مراسم افتتاحیه آن با حضور شخصیت‌هایی چون آیت الله قرهی، حداد عادل، حسین شریعتمداری، کلانتری، مسئولین دانشگاه علمی کاربردی و جمعی از نخبگان و دانشگاهیان کشور برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: هم اکنون ما در رشته‌های تحصیلی خبرنگاری سیاسی، خبرنگاری اقتصادی و عکاسی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی دانشجو داریم و ان شاءالله در ترم‌های آینده، رشته‌های تحصیلی جدید و مورد نیاز در رسانه نیز اضافه خواهد شد.

جبرائیلی با اشاره به اهداف تاسیس دانشکده رسانه فارس گفت: رسانه‌ها به سبب نقشی که در اطلاع رسانی، فرهنگ سازی، آگاهی بخشی به افکار عمومی، جامعه پذیری سیاسی، و مقابله با هجمه‌های تبلیغاتی دشمنان دارند، یکی از مهم‌ترین منابع قدرت نرم هر کشوری محسوب می‌شوند. اما بی تردید،‌انجام دقیق،‌درست و تاثیرگذاری این رسالت‌ها جز با روی آوردن به کار حرفه‌ای و تکیه بر دانش تخصصی امکان پذیر نیست.

قائم مقام دانشکده رسانه فارس ادامه داد: هدف این مرکز تربیت نیروهای متخصص و متعهد برای عرصه رسانه است و ما برنامه‌های ویژه‌ای برای دانشجویان خود داریم که در کنار برنامه‌های مصوب وزارت علوم دنبال خواهد شد. برنامه‌های مطالعاتی، جلسات هفتگی با نخبگان، استفاده از محضر علما، و فوق برنامه‌های مذهبی از جمله این برنامه‌ها هستند.

جبرائیلی گفت: هم اکنون باشگاه خبری توانا با سابقه فعالیت آموزشی چندین ساله و موفق خود در مرکز مستقر است و دانشجویان مستعد و نخبه‌ای که شرایط اختصاصی را دارا باشند در این باشگاه، آموزش‌های ویژه دیده و عملا کار خبری را با هدف ورود به عرصه رسانه تجربه خواهند کرد.

دانشکده رسانه فارس سال 1392 با اخذ مجوز از دانشگاه علمی کاربردی با عنوان مرکز علمی کاربردی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس تاسیس شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها