امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۰:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81102
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۳۲
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ولادیمیر ایویچ تولستوی، نوه نویسنده برجسته روسی و مشاور فرهنگی ولادیمیر ...

به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ولادیمیر ایویچ تولستوی، نوه نویسنده برجسته روسی و مشاور فرهنگی ولادیمیر پوتین که به منظور فعالیت‌های فرهنگی به ایران آمده و امروز (8 اردیبهشت) با رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی دیدار داشت، به خبرنگار فارس گفت: دفعه اولم است که به ایران می‌آیم و آنچه ایران را برای من جذاب کرده تعاریفی است که از تمدن ایرانیان و هنر امروزشان شنیده‌ام، البته هنوز فرصت نکردم مکان‌های دیدنی ایران را ببینم.

وی با اشاره به اینکه ایرانیان به طور گسترده در فستیوال‌های خارجی شرکت می‌کنند، افزود: سبک فیلم‌های ایرانی را دوست دارم، سبک کارگردانی ایرانیان متفاوت است.

تولستوی در جمع خبرنگاران درباره اهمیت فعالیت‌های فرهنگی بین ایران و روسیه گفت:‌به ایران آمدم برای بررسی اینکه توسعه ارتباطات فرهنگی بین ایران و روسیه چه لوازمی نیاز دارد، مطمئن هستم که بعد از رفتن از ایران اتفاقات بزرگی در حوزه ارتباطات فرهنگی بین دو کشور خواهد افتاد.

وی با تأکید بر اینکه با توجه به اتفاقات اخیر در اوکراین، روسیه نمی‌تواند هرچه در رسانه‌های غربی و آمریکایی درباره مباحث مختلف ارائه می‌کند را قبول کند ، اظهار داشت: بنابراین باید خودمان هم کار کنیم و از مسائل مطمئن باشیم. روسیه تجربیات خوبی از ارتباطات فرهنگی دارد منتها به دلیل برخی مسائل سیاسی در تحریم‌ها فعالیت ایران و روسیه یک مدتی در حوزه فرهنگ کمتر شدیم که البته اکنون تلاش داریم آن را با قوت به جلو ببریم.

انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها