امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۲:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8114
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۴۱
تعداد بازدید: 113
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این بازیگر 50 ساله سینما قرارداد بازی در «ماموریت غیر ممکن 5» را امضا کرد. شرکت فیلم‌سازی او ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این بازیگر 50 ساله سینما قرارداد بازی در «ماموریت غیر ممکن 5» را امضا کرد. شرکت فیلم‌سازی او این فیلم را با مشارکت کمپانی پارامونت تهیه می‌کند.

تام کروز در قسمت جدید این مجموعه فیلم اکشن و دلهره‌آور، دوباره در نقش اتان هانت رئیس یک گروه ورزیده ضد جاسوسی بازی می‌کند، که راهی یک سری ماموریت غیر ممکن می‌شوند.

وی قبل از این در سال‌های 1996، 2000 ، 2006 و 2011 این نقش را در قسمت‌های اول و چهارم این مجموعه  فیلم ماجراجویانه بازی کرده است.

با آن که قبل از این نام کریستوفر مک کواری به عنوان کارگردان قسمت پنجم فیلم مطرح و عنوان شده ولی او هنوز قرارداد همکاری با این پروژه را امضا نکرده است.

این فیلم‌نامه‌نویس سرشناس که در کارنامه‌اش فیلم‌نامه چند تا از فیلم‌های تام‌کروز را دارد، سال قبل با «جک ریچر» به جمع فیلم‌سازان سینما پیوست.این فیلم با بازی تام کروز در نقش اصلی، فقط 80 میلیون دلار در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی فروش کرد. هزینه تولید «جک ریچر» حدود 60 میلیون دلار بود.

با آن که تام کروز امیدوار است «ماموریت غیرممکن 5» را مک کوآری کارگردانی کند، اما شکست تجاری «جک ریچر» این احتمال را به صورت جدی مطرح کرد که وی با «ماموریت غیرممکن 5» در مقام کارگردان همکاری نداشته باشد.

مسئولان کمپانی پارامونت هنوز در رابطه با احتمال همکاری مک کوآری با این فیلم، اظهارنظری نکرده‌اند. مک کوآری در سال 2008 فیلم‌نامه «والکری» را برای کروز نوشت. برایان سینگر کارگردان این درام ضدجنگ شرح حال‌گونه بود.

وی سال 2011 فیلم‌نامه قسمت چهارم «ماموریت غیرممکن»‌را هم برای کمپانی پارامونت نوشت. فیلم علمی تخیلی جدید کروز به نام «کشتن تمام چیزی است که نیاز داری» هم براساس فیلم‌نامه‌ای از مک کوآری ساخته شده است.
 
«ماموریت غیر ممکن 4» با هزینه تولید 145 میلیون دلاری خود، حدود 790 میلیون دلار در سینماهای کشورهای مختلف جهان فروش کرد. سهم سینماهای آمریکای شمالی از این رقم، حدود 210 میلیون دلار بود.

تحلیل‌گران اقتصادی سینما می‌پرسند با توجه به فروش پایین «فراموشی» در جدول گیشه نمایش سینماهای، عامل فروش آن‌ها نیست.

اما منابع نزدیک به کمپانی پارامونت می‌گویند مسئولان این کمپانی بر این باورند که «ماموریت غیر ممکن» ها یک مجموعه فیلم موفق هستند، که عدم موفقیت‌ فیلم‌های دیگر تام کروز، تأثیری در موفقیت و فروش خوب آن‌ها نخواهد گذاشت.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها