امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۵:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81151
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، امیر خجسته پیش از ظهر امروز در حاشیه بازدید معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، امیر خجسته پیش از ظهر امروز در حاشیه بازدید معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت ارشاد از چاپخانه پیام‌رسانه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: وزارت ارشاد، پیشانی کارهای فرهنگی است که در حوزه فرهنگی تحولات خوبی را می‌تواند ایجاد کند.

وی دید باز را مهمترین نکته در کارهای فرهنگی وزارت ارشاد دانست و تصریح کرد: در کارهای فرهنگی تولید فکر مهم است و باید کارشناسان حوزه فرهنگی با افکار سازنده گام‌های مثبتی را در این حوزه بردارند.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید محل امنی برای اصحاب رسانه و هنرمندان باشد تا آنها بتوانند با حمایت این وزارتخانه در عرصه اطلاع‌رسانی مطلوب عمل کنند.

وی با تأکید بر اینکه اصحاب رسانه استان اثرگذاری بالایی دارند، اذعان کرد: اهالی مطبوعات همدان با وجود مشکلات مالی و شرایط سخت کاری با تمام توان در راستای فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی تلاش می‌کنند.

*حوزه چاپ دچار دوگانگی شده است

خجسته در ادامه از مدیرمسئول روزنامه همدان پیام برای راه‌اندازی چاپخانه پیام‌رسانه به عنوان کارآفرین ملی یاد کرد و افزود: با وجود شرایط سخت کاری، این چاپخانه در همدان راه‌اندازی شده و اکنون به شکل پویا در همدان اثرگذار است.

وی از ایجاد فراکسیون چاپ در مجلس خبر داد و گفت: در آینده نزدیک شاهد ایجاد این فراکسیون در مجلس شورای اسلامی خواهیم بود.

مدیر بزرگترین چاپخانه غرب کشور نیز دوگانگی متولی حوزه چاپ را از دغدغه‌های این صنعت برشمرد و افزود: با توجه به اینکه هنوز مشخص نیست متولی بخش چاپ وزارت صنعت، معدن و تجارت است یا وزارت ارشاد؛ حمایت‌ها از این صنعت نیز دچار دوگانگی شده است.

نصرت‌الله طاقتی‌احسن بیان داشت: حوزه فرهنگ پس از هدفمندی یارانه‌ها آسیب دیده و نتوانست انتظارات را برآورده سازد.
انتهای پیام/89003/ر30/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها