امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۶:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81153
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از عسلویه، اسحاق جهانگیری پیش از ظهر امروز در نشست مشترک با پیمانکاران و مجریان طرح‌های پارس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از عسلویه، اسحاق جهانگیری پیش از ظهر امروز در نشست مشترک با پیمانکاران و مجریان طرح‌های پارس جنوبی اظهار داشت: نفت و گاز در واقع کانون اصلی توسعه صنعت در ایران است و برای توسعه میادین مشترک برنامه‌های مهمی داریم.

وی افزود: اطمینان می‌دهیم که دولت آنچه در توان داشته باشد در راستای حل مشکلات و موانع موجود پیش روی نفت و گاز به کار گیرد و هیچ گونه کوتاهی انجام نخواهد شد.

معاون اول رئیس جمهور خاطرنشان کرد: در سال‌های گذشته به پیمانکاران پارس جنوبی کم‌توجهی شده و اگر به مجریان و پیمانکاران توجه نکنیم دچار مشکلات و معضلات فراوانی می‌شویم.

جهانگیری تصریح کرد: یکی از موضاعت مهمی که مردم از دولت انتظار دارند مسئله میادین مشترک نفت و گاز است و باید در این مسیر اهتمام ورزیم.

وی اضافه کرد: وزیر نفت طرح‌های بسیار خوبی برای توسعه پارس جنوبی ارائه کرده و امیدواریم با اجرای این طرح‌ها به موفقیت لازم برسیم.

معاون اول رئیس جمهور گفت: کسی که در توسعه میادین مشترک کوتاهی کند مسئول است و در برابر خداوند و مردم باید پاسخگو باشد.

بر اساس این گزارش در این نشست وزیر نفت نیز بر لزوم حمایت از پیمانکاران و مجریان طرح‌ها و پروژه‌های پارس جنوبی تاکید کرد.

مجریان و پیمانکاران پارس جنوبی نیز در این نشست مشکلات و موانع کاری خود را برای معاون اول رئیس جمهور و مدسران ارشد صنعت نفت تشریح کردند.
انتهای پیام/2451/ی30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها