امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۱۴:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81154
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش در مراسم استقبال از ناوگروه بیست و نهم نداجا در محل منطقه یکم این نیرو اظهار داشت: امیدواریم در دستگاه‌های دولتی وضعیت کارکنان نیروی دریایی ارتش پیگیری شود.

وی با اشاره به اینکه کارکنان نیروی دریایی ارتش ادامه‌دهنده راه شهدای ناوشکن های سهند و سبلان و ناو جوشن هستند، افزود: ماموریت ناوگروه بیست و نهم در بعد آموزشی، اطلاعتی و عملیاتی به نحو احسن انجام شده است.

سیاری با تاکید براینکه حضور ناوگروه‌های نیروی دریایی ارتش در آبهای آزاد نشان‌دهنده اقتدار دریایی کشور است، خاطرنشان کرد: این ناوگروه نیز مانند سایر ناوگروه‌های اعزامی علاوه بر اهتزاز پرچم کشورمان، امنیت خطوط مواصلاتی کشور را تامین کرده است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به اینکه نیروی دریایی سفیر فرهنگی و سیاسی کشور در عرصه بین المللی هستند، گفت: حتی در بحث مذاکرات هسته‌ای نیز حضور نیروی دریایی کشورمان حائز اهمیت است.

وی در ادامه سخنانش گفت: امروز حضور در دریا، پشتیبانی از عرصه‌های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و غیره است.

سیاری با تقدیر از آموزش دهندگان دانشجویان در این ناوگروه، افزود: حضور دانشجویان دراین ناوگروه یکی از نقاط قوت و تمایز این ناوگروه با سایر ناوگروه‌ها بوده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار