امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۰:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81163
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
‌ سیدکمال‌الدین سجادی دبیرکل جامعه اسلامی کارمندان، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

‌ سیدکمال‌الدین سجادی دبیرکل جامعه اسلامی کارمندان، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به برگزاری مجمع عمومی تشکل متبوعش برای انتخاب اعضای شورای مرکزی، اظهار داشت: مجمع عمومی حداکثر تا تابستان سالجاری تشکیل جلسه خواهد داد که ترمیم شورای مرکزی دستور کار اصلی آن خواهد بود.

وی افزود: هم‌اکنون جامعه اسلامی کارمندان در 20 استان کشور دارای شعبه است که زیر نظر دبیران خود انجام فعالیت می‌کنند و قصد داریم انتخاب دبیران استان‌های باقیمانده را هم در دستور کار قرار دهیم تا تشکل دارای انسجام بیشتری شود.

سجادی با بیان اینکه بیش از 2میلیون کارمند و یک میلیون بازنشسته در کشور وجود دارد، بیان داشت: وجود این تعداد کارمند در کشور نشان‌دهنده ظرفیت فراوانی است که درون این قشر از جامعه وجود دارد و بکارگیری این ظرفیت‌ها در صحنه‌های گوناگون از مهمترین برنامه‌های ما در سالجاری است.

وی تصریح کرد: جامعه اسلامی کارمندان تنها تشکل صنفی و سیاسی کارمندان است و به همین دلیل همایش‌های سراسری به مناسبت روز کارمند بصورت منظم برگزار خواهد شد تا استعدادهای موجود شناسایی شوند و ضمن بحث و تبادل نظر، برای حل دغدغه‌ها به ارزیابی مشترکی برسیم.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار