امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۹:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81186
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، غلامحسین محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه در شصت و یکمین نشست خبری خود در پاسخ به ...

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، غلامحسین محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه در شصت و یکمین نشست خبری خود در پاسخ به سؤالی مربوط به آخرین وضعیت پرونده مدیران سابق ستاد سوخت و باشگاه پرسپولیس گفت: من جزئیات اتهامی را نمی‌توانم بیان کنم چرا که ممکن است این موارد کم یا زیاد شود و یا متهمان تبرئه شوند.

وی ادامه داد: آنچه مشخص است این است که در این زمینه پرونده‌ای تشکیل شده که 8 نفر تحت تعقیب قرار گرفتند که 3 نفر این افراد با وجود اینکه قرار بازداشت برای آنها صادر شده به دلیل عدم تأمین قرار بازداشت هستند و 5 نفر دیگر نیز با قرار وثیقه آزاد هستند.

اژه‌ای در ادامه در پاسخ به سؤال خبرنگاری که از او پرسید «آیا دستگیری یکی از مدیران بانکی استان آذربایجان شرقی» را تأیید می‌کنید یا خیر؟ گفت: در این زمینه اطلاعی ندارم اما در چند وقت اخیر مدیر عامل یکی از بانک‌ها که سابقاً پرونده مفتوحی در فساد 3 هزار میلیاردی داشت در رابطه با پرونده بابک زنجانی بازداشت شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها