امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۸:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81200
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، علیرضا ایزدی ظهر امروز در کارگروه اقتصادی معاونت برنامه‌ریزی استاندار همدان با بیان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، علیرضا ایزدی ظهر امروز در کارگروه اقتصادی معاونت برنامه‌ریزی استاندار همدان با بیان اینکه سال گذشته به لحاظ گردشگری در استان همدان وضعیت خوبی داشتیم، بیان داشت: برپایی 48 نمایشگاه و چاپ سه کتاب در حوزه گردشگری برای نخستین بار در استان طی سال گذشته انجام شد.

این مسئول ادامه داد: سال گذشته برای نخستین بار استان همدان با مازاد درآمد در بحث گردشگری و میراث فرهنگی مواجه شده بود.

مدیرکل میراث فرهنگی همدان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه گردشگری خارجی در همدان از نیمه‌های اردیبهشت ماه آغاز می‌شود، اما خوشبختانه امسال زودتر از سال‌های قبل شاهد حضور گردشگران خارجی در استان هستیم.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تا کنون 3 هزار و 100 نفر از مهمانان و توریست‌های خارجی را در همدان پذیرا بودیم، متذکر شد: بیشترین گردشگران از ایتالیا و امریکا به همدان سفر کرده‌اند.

ایزدی در پایان سخنانش با تأکید بر لزوم توجه به بعد گردشگری استان اذعان داشت: برنامه‌های خوبی برای اجرا در نظر داریم تا در راستای جذب بیشتر گردشگر در همدان به کار بگیریم.
انتهای پیام/89007/ن20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها