امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۲:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81204
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان، ماریا نیرا ظهر امروز در حاشیه نخستین کنفرانس بین‌المللی سلامت نیروی کار در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان، ماریا نیرا ظهر امروز در حاشیه نخستین کنفرانس بین‌المللی سلامت نیروی کار در سمنان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: حدود چهار سال است که سازمان جهانی بهداشت(WHO)  در خصوص مسائل بهداشتی، با دانشگاه علوم پزشکی سمنان همکاری دارد.

رئیس بهداشت عمومی، بهداشت محیط و عوامل اجتماعی موثر بر سلامت سازمان جهانی بهداشت افزود: هدف از این ارتباط، برنامه‌ریزی برای ارتقای سلامت و بهداشت حرفه‌ای و همکاری‌های چندجانبه است.

نیرا، هشتم اردیبهشت روز جهانی بهداشت حرفه‌ای را تبریک گفت و ادامه داد: در جهان بسیاری از کارگران در معرض خطر بعضی از بیماری‌ها و حوادث هستند؛ از این رو، باید تلاش کرد تا شرایط کاری برای آنها مناسب باشد.

نشست افتتاحیه این کنفرانس با شرکت پنج تن از مدیران سازمان جهانی بهداشت (WHO) و نیز دیدار این مدیران با استاندار سمنان در این استان برگزار شد و نشست‌های تخصصی این کنفرانس از امروز (دوشنبه) در سمنان آغاز شده است.

این کنفرانس به مدت سه روز در سمنان ادامه دارد و نمایندگان 30 کشور در آن حضور دارند و در پایان سندی به نام سند «سمنان» برای ارائه به سازمان جهانی بهداشت تهیه و تدوین می‌شود.
انتهای پیام/2249/ی30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها