امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۴:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81206
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سراوان، درویش نارویی ظهر امروز از نحوه اجرای طرح ایمن‌سازی فلج اطفال در مهد کودک شاپرک ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سراوان، درویش نارویی ظهر امروز از نحوه اجرای طرح ایمن‌سازی فلج اطفال در مهد کودک شاپرک سراوان بازدید کرد.

فرماندار سراوان افزود: با توجه به تداوم وضعیت عاری از پولیو طی سال‌های 2001 تا 2013 میلادی به علت پوشش بالای واکسیناسیون، انجام با کیفیت عملیات ایمن‌سازی تکمیلی نیازی سالانه است.

این مسئول اذعان داشت: با توجه به همسایگی کشورمان با کشورهای بومی، فلج اطفال افغانستان و پاکستان اجرای طرح‌های تکمیلی واکسیناسیون بسیار لازم است.

وی ادامه داد: عملیات سالانه ایمن‌سازی تکمیلی به صورت فعال و خانه به خانه و در مناطقی که مهاجران خارجی در اردو‌گاه‌ها و یا خارج از اردوگاه‌ها اقامت دارند، انجام می‌شود.

نارویی بیان کرد: همه مناطق زیر ‌پوشش تیم‌‌های سیار و تمام کودکان زیر پنج سال که احتمالاً همراه با مادران خود در زندان‌ها اقامت دارند با هدف دستیابی به 100 درصد ایمن‌سازی در کودکان زیر پنج سال ایرانی و مهاجران پوشش داده می‌شوند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این طرح به صورت بازدید خانه به خانه همه منازل و جست‌وجوی کودکان زیر پنج سال و خوراندن دو قطره واکسن خوراکی فلج اطفال به وسیله تیم‌های تعیین شده انجام می‌شود.

انتهای پیام/75004/غ20/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها