امروز : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 21
۰۴:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81218
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان، سیدتقی نوربخش عصر امروز در حاشیه نخستین کنفرانس بین‌المللی سلامت نیروی کار در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان، سیدتقی نوربخش عصر امروز در حاشیه نخستین کنفرانس بین‌المللی سلامت نیروی کار در سمنان به همراه واعظ مهدوی مشاور معاونت نظارت راهبردی ریاست جمهوری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان و مدیر درمان تامین اجتماعی استان سمنان از مرکز آموزشی درمانی پژوهشی کوثر بازدید کرد.

در این بازدید، رئیس مرکز آموزشی، درمانی و پژوهشی کوثر در خصوص وضع آن مرکز و تعداد مراجعان و خدمات ارائه شده به بیمه‌شدگان تامین اجتماعی و هزینه‌های این‌گونه بیماران توضیحاتی ارائه کرد.

رئیس سازمان تامین اجتماعی در ادامه به افزایش تعرفه‌های خدمات بیمارستانی اشاره کرد و افزود: در سال 93 همه هزینه‌های هتلینگ، تجهیزات مصرفی بیمار، دارو و هزینه‌های پرسنلی بر اساس تعرفه-های جدید پرداخت می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان نیز ابراز امیدواری کرد با تغییر تعرفه‌ها و پرداخت بخش عمده‌ای از هزینه‌های بیمه‌شدگان شاهد ارتقای بیشتر خدمات باشیم.

بخش عمده مراجعان به بیمارستان‌های تابعه دانشگاه علوم پزشکی سمنان را بیمه‌شدگان تامین اجتماعی تشکیل می‌دهد.

نشست افتتاحیه این کنفرانس با شرکت پنج تن از مدیران سازمان جهانی بهداشت (WHO) و نیز دیدار این مدیران با استاندار سمنان در این استان برگزار شد و نشست‌های تخصصی این کنفرانس از امروز (دوشنبه) در سمنان آغاز شده است.

این کنفرانس به مدت سه روز در سمنان ادامه دارد و نمایندگان 30 کشور در آن حضور دارند و در پایان سندی به نام سند «سمنان» برای ارائه به سازمان جهانی بهداشت تهیه و تدوین می‌شود.
انتهای پیام/2249/ت20
برچسب ها:
آخرین اخبار