امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۱۴:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81239
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، معاون رئیس کمیسیون اروپایی امروز یادداشت تفاهم برنامه کمک مالی یک میلیارد یورویی به اوکراین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، معاون رئیس کمیسیون اروپایی امروز یادداشت تفاهم برنامه کمک مالی یک میلیارد یورویی به اوکراین که 14 آوریل به تصویب شورای وزرای اتحادیه اروپا رسیده بود را به امضا درآورد.

«سیم کالاس» معاون رئیس کمیسیون اروپا امروز، دوشنبه، یادداشت تفاهم برنامه وام کمک مالی یک میلیارد دلاری به اوکراین را که در 14 آوریل به تصویب شورای وزاری اتحادیه اروپا رسیده بود را به امضا درآورد.

طبق این گزارش این برنامه کمک مالی قرار است از نظر اقتصادی و مالی به اوکراین در تحولات و ناآرامی‌های به وجود آمده در این کشور کمک کند.

بر اساس این گزارش، این کمک مالی بخشی از بسته‌ حمایت از اوکراین است که کمیسیون اروپا در 5 مارس آن را معرفی کرد و شورای اروپا آن را 6 مارس مورد تأیید قرار داد.

با اینحال در اخبار دیگر آمده است که اتحادیه اروپا در خصوص تحریم 15 مقام روس به اتهام آنچه که غرب مداخله در ناآرامی‌های اوکراین خوانده‌اند، به توافق رسیده‌اند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها