امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۹:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81240
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، نیروهای ارتش سوریه موفق شدند در بخش جنوبی شهر «جوبر» پس از بستن تمام راه‌های ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، نیروهای ارتش سوریه موفق شدند در بخش جنوبی شهر «جوبر» پس از بستن تمام راه‌های فرار گروه‌های مسلح و منهدم کردن مواضع آنها پیشروی چشمگیری را محقق کنند.

در این خصوص گزارش شده نیروهای ارتش سوریه موفق شدند، بر مناطق میسلون، بوستان‌های علوش، اطراف تورا، نیمی از خیابان پارلمان و اطراف برج معلمین تسلط پیدا کنند.

منابع میدانی سوری در این خصوص تاکید می‌کنند که شهر جوبر هم اکنون زیر آتش کامل نیروهای ارتش سوریه است، تا راه را برای نفوذ و انتشار نیروهای پیاده نظام در تمام مناطق این شهر هموار کنند.

اکنون کانون درگیری‌ها خیابان‌های المدراس و الأصمعی گزارش شده و اینکه نیروهای پیاده نظام ارتش سوریه درحال پیشروی به سمت منطقه الأنفاق هستند.

یک منبع میدانی سوری در این ارتباط به خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق تاکید کرد که پیشروی ارتش در این منطقه و به دست گرفتن کنترل آن به نقشه نفوذ گروه‌های تروریستی به دمشق از محور جوبر ادامه می‌دهد.

در همین راستا دیگر یگان‌های ارتش سوریه نیز عملیات‌های خود در شهرک ملیحه را ادامه دادند و موفق شدند کنترل کامل کارخانه «تامیکو» را در دست بگیرند که چند روز پیش گروه‌های مسلح آن را منفجر کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها